Wersje

12
Wersja Data zmiany Autor Opis Akcje
2017-01-27 13:55:55  Katarzyna Świderska

Utworzono artykuł 76810 o nazwie 'Startujemy z praktykami '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
idpuste76810
user_idpuste1712884
resource_idpuste1302
namepusteStartujemy z praktykami
category_idpuste18491
language_idpuste1
shortpusteStartujemy z praktykami
fullpusteDlaczego Warto? Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji. Dla kogo? Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta. W jakich obszarach? Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności: • Administracja • Bezpieczeństwo • Obsługa Klienta • Utrzymanie i eksploatacja lotniska Formalności Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny KONTAKT: praktyki@polish-airports.com AKTUALNE OGŁOSZENIA
publishfrompuste2017-01-27 00:00:00
_activepuste1
slugpustestartujemy-z-praktykami
2017-01-27 13:58:04  Katarzyna Świderska

Pole full zmieniło wartość z 'Dlaczego Warto? Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji. Dla kogo? Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta. W jakich obszarach? Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności: • Administracja • Bezpieczeństwo • Obsługa Klienta • Utrzymanie i eksploatacja lotniska Formalności Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny KONTAKT: praktyki@polish-airports.com AKTUALNE OGŁOSZENIA ' na '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com AKTUALNE OGŁOSZENIA</p> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
fullDlaczego Warto? Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji. Dla kogo? Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta. W jakich obszarach? Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności: • Administracja • Bezpieczeństwo • Obsługa Klienta • Utrzymanie i eksploatacja lotniska Formalności Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny KONTAKT: praktyki@polish-airports.com AKTUALNE OGŁOSZENIA

Dlaczego Warto?

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

praktyki@polish-airports.com AKTUALNE OGŁOSZENIA

2017-01-27 13:58:13  Katarzyna Świderska
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
2017-01-27 14:00:45  Katarzyna Świderska

Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com AKTUALNE OGŁOSZENIA</p> ' na '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com<br /> <br /> <br /> <br /> <strong>AKTUALNE OGŁOSZENIA:</strong></p> <p> &nbsp;</p> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

Dlaczego Warto?

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

praktyki@polish-airports.com AKTUALNE OGŁOSZENIA

Dlaczego Warto?

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

praktyki@polish-airports.com



AKTUALNE OGŁOSZENIA:

 

2017-01-30 11:56:05  Katarzyna Świderska

Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com<br /> <br /> <br /> <br /> <strong>AKTUALNE OGŁOSZENIA:</strong></p> <p> &nbsp;</p> ' na '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> &nbsp;</p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> &nbsp;</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> &nbsp;</p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> &nbsp;</p> <p> praktyki@polish-airports.com<br /> <br /> <br /> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

Dlaczego Warto?

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

praktyki@polish-airports.com



AKTUALNE OGŁOSZENIA:

 

Dlaczego Warto?

 

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

 

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

 

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

 

praktyki@polish-airports.com


 

 

 

2017-02-23 16:48:06  Katarzyna Świderska

Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> &nbsp;</p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> &nbsp;</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> &nbsp;</p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> &nbsp;</p> <p> praktyki@polish-airports.com<br /> <br /> <br /> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> ' na '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com</p> <p> <strong>AKTUALNENE OFERTY PRAKTYK - pliki do pobrania w załączeniu</strong><br /> <br /> <br /> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> '

Pole publishfrom zmieniło wartość z '2017-01-27 00:00:00' na '2017-02-23 00:00:00'

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

Dlaczego Warto?

 

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

 

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

 

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

 

praktyki@polish-airports.com


 

 

 

Dlaczego Warto?

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

praktyki@polish-airports.com

AKTUALNENE OFERTY PRAKTYK - pliki do pobrania w załączeniu


 

 

 

publishfrom2017-01-27 00:00:002017-02-23 00:00:00
2017-05-15 19:44:44  Katarzyna Świderska
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
2017-05-25 13:30:28  Katarzyna Świderska
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
2019-02-22 16:41:49  Dariusz Kłosiński
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
10  2019-02-23 00:06:18  Andrzej Klewiado
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
11  2019-02-23 00:11:08  Andrzej Klewiado

Zmieniono nazwę z 'Startujemy z praktykami ' na 'Praktyki w PPL'

Pole short zmieniło wartość z 'Startujemy z praktykami ' na 'Praktyki w PPL'

Pole slug zmieniło wartość z 'startujemy-z-praktykami' na 'praktyki-w-ppl'

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
nameStartujemy z praktykami Praktyki w PPL
shortStartujemy z praktykami Praktyki w PPL
slugstartujemy-z-praktykamipraktyki-w-ppl
12  2019-04-15 13:16:41  Andrzej Klewiado

Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com</p> <p> <strong>AKTUALNENE OFERTY PRAKTYK - pliki do pobrania w załączeniu</strong><br /> <br /> <br /> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> ' na '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com</p> <p> <strong>AKTUALNNE OFERTY PRAKTYK - pliki do pobrania w załączeniu</strong><br /> <br /> <br /> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

Dlaczego Warto?

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

praktyki@polish-airports.com

AKTUALNENE OFERTY PRAKTYK - pliki do pobrania w załączeniu


 

 

 

Dlaczego Warto?

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Dla kogo?

Organizujemy praktyki dla uczniów, studentów oraz absolwentów. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.

W jakich obszarach?

Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 głównych obszarach naszej działalności:

• Administracja

• Bezpieczeństwo

• Obsługa Klienta

• Utrzymanie i eksploatacja lotniska

Formalności

Aby zmierzyć się z wyzwaniem złóż dokumenty aplikacyjne: • cv • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta • ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny Formularz aplikacyjny

KONTAKT:

praktyki@polish-airports.com

AKTUALNNE OFERTY PRAKTYK - pliki do pobrania w załączeniu


 

 

 

13  2019-05-10 16:10:19  Andrzej Klewiado
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
14  2019-05-20 22:54:56  Andrzej Klewiado
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
15  2019-06-18 16:10:07  Andrzej Klewiado
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
16  2019-07-31 17:07:45  Andrzej Klewiado
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
17  2019-10-31 14:19:01  Andrzej Klewiado
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
18  2019-10-31 14:52:16  Andrzej Klewiado
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
19  2019-12-05 20:09:40  Dariusz Kłosiński
Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
20  2019-12-05 20:10:28  Dariusz Kłosiński

Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com</p> <p> <strong>AKTUALNNE OFERTY PRAKTYK - pliki do pobrania w załączeniu</strong><br /> <br /> <br /> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> ' na '<p> <strong>Dlaczego Warto?</strong></p> <p> Możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.</p> <p> <strong>Dla kogo? </strong></p> <p> Organizujemy praktyki dla uczni&oacute;w, student&oacute;w oraz absolwent&oacute;w. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, zależy w dużej mierze od samego praktykanta.</p> <p> <strong>W jakich obszarach?</strong></p> <p> Oferujemy możliwość odbycia praktyk w 4 gł&oacute;wnych obszarach naszej działalności:</p> <p> &bull; Administracja</p> <p> &bull; Bezpieczeństwo</p> <p> &bull; Obsługa Klienta</p> <p> &bull; Utrzymanie i eksploatacja lotniska</p> <p> <strong>Formalności</strong></p> <p> Aby zmierzyć się z wyzwaniem zł&oacute;ż dokumenty aplikacyjne: &bull; cv &bull; zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta &bull; ubezpieczenie NNW oraz wypełnij przyjazny<strong><u> Formularz aplikacyjny</u></strong></p> <p> <strong>KONTAKT:</strong></p> <p> praktyki@polish-airports.com</p> <p> <strong>AKTUALNNE OFERTY PRAKTYK - pliki do pobrania w załączeniu</strong></p> <p> &nbsp;</p> <p> <strong>- </strong><a href="https://ppl.bip.gov.pl/praktyki/praktyki-w-biurze-przeciwdzialania-naduzyciom.html">Praktyki w Biurze Przeciwdziałania Nadużyciom</a><br /> <br /> <br /> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> <p> &nbsp;</p> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

Dlaczego Warto?